0212 428 97 67
0212 428 92 93
0546 282 34 80

OTO CAM UYGULAMA HİZMETLERİMİZ...

Oto Cam Değişimi

Uzn Oto Cam olarak her marka ve model araçlarınızın cam değişimini yapıyoruz. Oto camların değişimi alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Uzn Oto Cam olarak değer verdiğimiz öncelikli şey müşteri memnuniyetidir.

Bunların yanında her marka ve model iş makinalarınızın da cam değişimlerini yapıyoruz. Firmamız tarafından yapılan tüm oto cam değişimleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Yat tekne camları değişimi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her model lamine cam, temperli cam, ısı yalıtımlı çift cam ve özel üretim camlar uzman ekibimiz tarafından özenle değiştirilir. Bununla birlikte oto cam değişimi kaskodan ya da ücretli olarak gerçekleştirilmektedir.

Oto Cam Değişimi Nedir?

Arabalar günümüzün vazgeçilmez ulaşım araçlarından birisidir. Her ne kadar İstanbul, Ankara ve İzmir gibi gelişmiş metropol şehirlerde toplu taşıma oranı yüksek olsa da, kişisel olarak insanların da araç sahibi olma oranı çok fazladır. Her gün saatlerce maruz kaldığımız trafik bu fazlalığın bir sonucudur. Bi çok kişi arabalarını bir ulaşım aracı olarak görürken, bazıları için de araçlar başlı başına bir tutkudur. Kısacası arabalar hem zevk hem de ihtiyaç olabildiği gibi hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Arabaların marka modellerine göre değişen cam fiyatları ile araba sahipleri bazen camlarını değiştirmek durumunda kalırlar. Zahmetli bir iş olması nedeniyle işçilik fiyatları biraz ağır basan camları değiştirmek hemen hemen herkesin başına gelen bir durum.

Eğer camlarınızı değiştirmezseniz daha büyük hasarlar veya kazalar yaşamak mümkün olabilir. En basitinden, çatlamış bir camla biraz idare etme düşünceniz var ve yola  devam ediyorsunuz. Yolunuzda çok sağlıklı bir  şekilde ilerlerken birden cam kırılabilir ve patlayabilir.  Kırılan camın size zarar verme ihtimali vardır ve bu, alınmaması gereken bir risktir.

Oto Cam Değişimi Fiyatları

Oto cam değişim fiyatları arka ve modellerine göre büyük değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bu noktada ortalama bir fiyat vermek oldukça zordur. Yüksek modelli ve stokta bulunmayan oto cam değiştirmek isteyenler için fiyatlar artabilir.

Oto cam değişimini ucuza gerçekleştirmek isteyenlerin bulduğu çözümlerden biri de yurtdışı yedek parça ürünü kullanmak ya da çıkma oto cam taktırmaktır. Genellikle yan kapı camları ve arka camlar, çıkma cam satan kişilerde rahatlıkla bulunmaktadır. Kaza sonucu genellikle ön cam kırıldığı için ucuz bir fiyata oto ön cam bulmak ya da ikinci el şeklinde bulmak oldukça zor bir durumdur.

Oto Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Oto cam tamiri ve oto cam değişimi birbirinden farklı olacak şekilde gerçekleştirilir. Öncelikle oto cam tamirinin yapılabilmesi için, aracın camının çatlak bir şekilde olması ya da farklı bir sorun olması gerekmektedir. Oto cam değişiminde ise durum değişir. Oto cam değişimi, camın tamamen kullanılmadığı ya da tamir edilemeyecek kadar çatlamış olması nedeniyle gerçekleştirilmektedir.  Bu iki işlem de uzmanlar tarafından kontrol edilerek karar verilmektedir. Oto cam değişimi ve oto cam tamiri de uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde aracınızla ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Araçlarda oto cam değişimi 2 adımda  yapılmaktadır. Bazı camlar lastikli olurken  bazıları da yapışkan bir şekildedir.  Bu nedenle lastikli olan cam değişimi diğerine göre çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir.  Lastikli olan camlarda işlem, tornavida yardımıyla camın çıkarılması  ve lastik olan kısma yeni cam takılması olarak gerçekleştirilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken durumlar vardır.  Camın yerine oturması için, değişimi yapan uzman tarafından dikkatli bir şekilde bastırılması gerekmektedir. Bununla birlikte yapışkanlı camda ise teller yardımıyla camın, silikonlarından ayrılması işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda yeni cam yapıştırılırken yapışkanlı bir madde sürülerek yerine oturtulması yine uzman kişiler tarafından dikkatli bir şekilde sağlanır.

İş Makinası Cam Değişimi

Birçok marka ve model iş makinesi için cam değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kaskolu iş makineleriniz ve kaskosuz iş makinelerinizin de cam değişim işlemleri uzmanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Uzn Oto Cam olarak birçok marka iş makinesinde sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından yapılan tüm iş makinesi cam değişimleri titizlikle gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. İş makinelerinin cam değişimi, alanında uzman kadromuz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Yat-Tekne Camları

Yat tekne camları değişimi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tarafından her model tekne ve yat cam değişimi gerçekleştirilir. Tüm cam değişimi operasyonları alanında uzman ekibimiz tarafından, son teknolojik ekipmanlarla özenle yapılır.

Firmamızda tekne yat camlarının değişimi ve montaj işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.  Her model yat tekne gemi camlarında kaliteden ödün vermeden, profesyonel işçilikle titiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Özel Üretim Camlar

Uzn oto cam olarak siz değerli müşterilerimize, İsteğinize özel boyutlarda özel üretim oto cam çözümleri sunuyoruz.

Birçok marka ve  model araçlar için ihtiyaca özel lamine oto cam ve temperli oto cam ve diğer oto cam türevlerinde üretim ve değişim hizmeti sunulmaktadır. İhtiyaç duyulan her boyutta  oto cam için üretim çözümlerimiz bulunmaktadır. Özel üretilen camların araç monte aşaması titizlikle ve uzman ekibimiz tarafından hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir.

Her model lamine cam, temperli cam, ısı yalıtımlı çift cam ve özel üretim camlar uzman ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle değiştirilir. Bununla birlikte oto cam değişimi kaskodan ya da ücretli olarak gerçekleştirilmektedir. Her türlü oto cam değişimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Cam Filmi

Oto Cam Filmlerinin araçlarda yalnızca estetik amaçla ve aracın görüntüsünü değiştirmek için kullanılmaz. Oto cam filmlerinin takılmasının altında birçok değişik enden yatmaktadır. Oto camlar aşağıda sayılan teknik özellikleri ve sınırsız yararlarıyla birlikte özellikle yoğun Güneş Enerjisi alan ülkemiz için, ekonomik, sağlık, güvenlik ve çevresel katkılarıyla  bir gereklilik olma özelliğini taşımaktadır. Bu yüzden her araç sahibi oto cam filmi takmalıdır. Bunun estetik bir şeyden öteye geçtiğini bilmelidir.

Oto cam filmleri, çekirdek malzemesi polyster esaslı şeffaf bir malzemeden meydana gelen ve  üzerinde UV koruma, güvenli yapışkan, çizilmezlik katı, renklendirme katı ve koruma folyosu da olmak üzere çok katlı bir yapıya sahip olan bir izolasyon ve güvenlik materyalidir.

Şeffaf ve renkli olarak temin edilebilecek güvenlik filmleri, daha güvenli bir seyahati mümkün kılmakla birlikte pek çok faydası bulunmaktadır.  Bunlardan birincisi kapkaç sırasında yapılan saldırılarda korunmanızı sağlar. Normal bir kapkaç vakasında, camın kırılarak değerli eşyaların gasp edilme süresi ortalama çok kısa bir sürede gerçekleşir. Oysa güvenlik filmleri pek çok darbeye karşı dayanıklıdır. Kırılsa bile kırıldıktan sonra da içeri girişe müsade etmez. Böylece hem değerli eşyalar ve hem de sürücü emniyete alınmış olur. Bu da güvenli bir yolculuğun işaretidir. Bununla birlikte kaza anında camların dağılarak yaralanmaya sebep olmasının önüne geçilir. Camlar etrafa saçılmaz ve ayakta kaldıkları için çizme ve kesmeye sebep olamazlar. Filmin içeriden uygulanması nedeniyle elle ya da  yüzle temas etse bile cam parçalarına temas edilmez. Özellikle devrilen araçlarda film yoksa, cam üzerinde kayma nedeniyle yüz parçalanması olasılığı vardır.

Araç Kaplama

Araç l kullanıcılarının arabalarını düzenli bir şekilde elden geçirmesi, yıpranan alanlarını onarması gerekmektedir. Yani otomobilin bazen modifiye edilmesi gerektiği durumlar olabilir.  Araç kaplama ve giydirme hizmetleri de otomobilin ihtiyaç duyduğu bakımlsrdsn biridir. Bütün bu özellikleriyle birlikte yer verilen araç kaplama hizmetleriyle her anlamda aracın kusursuz ve şık bir tasarıma erişmesi sağlanarak, Uzn Oto cam tarafından sizlere kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Karbon kaplama özelliği ile birlikte  araçların renk değişimi, cam filmi değişimleri ve daha birçok yenileme çalışmaları siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra parlak siyah renk kaplama, parlak folyo kaplama çalışmaları yer verilen çalışmalar arasındaki yerini  büyük ölçüde korumaktadır. Bu noktalar bütünüyle dikkate alındığı zaman her anlamda üst düzey ve alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Kaput Koruma Filmi

Kaput koruma filmleri de firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Kaput koruma filmi seçerken en başta  üzerinde durulması gereken konu filmin materyal yapısı olmaktadır. Kaput koruma filminizin, poliüretan bazlı kaput koruma filmi olması durumunda, araç boyası  çizilmelerden ve çevresel aşındırıcılardan etkilenmez ve ek olarak aracınız taş  ve olası darbelere karşı da maksimum ölçüde dayanıklı olur. Başarılı ve son trend  bir laminasyona sahip olan kaput koruma filmleri uzun yıllar boyunca sararmaksızın ve dökülmeksizin,  ultra şeffaf olan parlaklıkları ile birlikte  araç yüzeylerindeki performanslarını sürdürür, hatta daha bazen daha gelişmiş kaput koruma filmleri kendi yüzeyindeki çizikleri ısı ile tamir edebilir. PVC esaslı kaput koruma filmleri ise çizilmelerden ve aşındırıcılardan araç boyasını son derece iyi bir şekilde  koruyabilirken, taş vuruklarında ve olası darbelerde aynı yüksek performansı sağlayamazlar. Bununla birlikte kaput koruma filmlerinin ultra şeffaf yapıları, 100-150 mikron arası kalınlıkları, boyaya zarar vermeden sökülebilme özellikleri ve diğer filmlere göre çok daha uygun fiyatları ile aracın tüm yüzeylerine komple uygulanabilir. Kaput koruma filmi seçerken poliüretan film seçecek iseniz  yeni nesil sararmayı önleyici laminasyona sahip olanları tercih etmeniz sizin açınızdan daha faydalı olur.

Kaput koruma filmleri  aracınıza uygulandığı andan itibaren ya da sökülmesi talep edildiğinde sökülürken boya yüzeyine hiçbir şekilde zarar vermez ve bununla birlikte araç üretim firmalarından onaylıdır.

Firmamız tarafından takılan kaput koruma filmleri  kaput  ya da  diğer paneller üzerinde kalkma, soyulma ve kabarmaya karşı oldukça dirençli bir yapıya sahiptir. Hiçbir şekilde bir zarar gelmez. Araçlarına değer veren sürücülerin büyük sorunlarını ortadan kaldıran ve bu sorunu en etkili bir biçimde çözen mükemmel bir üründür.

Oto Kilit Tamiri

Uzn Oto Cam olarak her marka ve model araçlarınızda oto kilit tamiri işleminizi gerçekleştiriyoruz.  Otomobil kilitlerinin değişimi, alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Uzn Oto Cam olarak değer verdiğimiz öncelikli şey müşteri memnuniyetidir.

Oto kilit tamiri ve değişimi konusunda da alanında uzman ekibimiz, her türlü kilit değişim konusunda sizlere titizlikle yardımcı olmaktadır. Uzn Oto olarak birçok marka ve model araç kilit mekanizmasının komple değiştirip size fazladan masraf çıkarmak yerine; mekanizma içindeki tamir takımlarını hızlı bir şekilde değiştirip mekanizmayı tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Araçlarınızın kapı ve kilitlerinde yaşadığınız büyük küçük her problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Cam Kriko Tamiri

Birçok model ve marka araç camlarınızdaki otomatik açma ve kapama sisteminiz bozulduysa değişimi çok yüksek fiyatlara mal olabilir. Bazı markalarda değişim tüm mekanizmayı kapsarken , bazılarına motor da dahil olduğundan size yüksek masraflar çıkarabilir. Uzn oto cam servisi olarak. bu bozulan cam kriko mekanizmalarını tamir ederek sizleri büyük masraflardan kurtarıyoruz. Otomatik camlarınızı çok daha uygun fiyatlara ve küçük parça değişimleriyle birlikte tamir ediyoruz. Tamiri yapılamayan ya da tamir edilmesi mümkün olmayan oto cam açma kapama mekanizmalarını orjinal çıkma ürün veya yan sanayi ürün ile değiştirip sizlere pratik ve uygun hizmet sağlıyoruz. Bazı durumlarda  sorun cam düğmelerinin içinin oksitlenmesi ya da içerden kırılmasından oluşan bazı sorunlarda oto cam sistemlerimiz çalışamaz hale gelir. Bu tarz durumlarda da Uzn Oto Cam olarak, cam düğmesi tamiri veya değişimi hizmeti sunuyoruz. TÜm işlemler alanında uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Oto Yan Ayna Camları

Oto yan ayna camları yani dikiz aynası, araçların ön sağ ve sol dış tarafında, araç içerisinde ise sürücünün baş hizasında bulunan ve sürücünün arka tarafı kontrol etmesini sağlayan aynalar olarak bilinir. Dikiz aynaları sürücülere birçok alanda fayda sağlar.  Dikiz aynalarının açısı değiştirilerek yol ile ilgili görme mesafesini sürücü kendisi ayarlayarak daha sağlıklı bir yolculuk geçirebilir. Dikiz aynaları, araçların arka tarafındaki  hareketliliği ve diğer araçları, sürücünün kafasını çevirmeden kontrol ve takip edebilmesine yardımcı olur. Bu sayede sürücü şerit değiştirme sırasında ya da fren yapması gerektiği durumlarda araç mesafesini ve yol durumunu dikiz aynaları sayesinde kontrol ederek olası kazaların önüne geçebilir.

Uzn Oto Cam olarak her marka ve model araçlarınızda oto yan ayna cam değişimi ya da dikiz aynası değişim işleminizi gerçekleştiriyoruz.  Dikiz aynalarının değişimi, alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Uzn Oto Cam olarak değer verdiğimiz öncelikli şey müşteri memnuniyetidir.

Oto Cam Silecek

Sağlıklı ve güvenli bir yolculuk geçirebilmeniz için yolu ve çevrenizi net bir şekilde görebilmek ciddi derecede önem taşır. Bu nedenle sileceklerin her zaman düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Ancak silecekler çok çabuk zarar görebildiği için  en az 3 ayda bir e kontrol edilmeli ve gerekli durumlarda değiştirilmelidir.

Uzn Oto Cam olarak her marka ve model araçlarınızda oto cam silecek değişimi işleminizi gerçekleştiriyoruz.  Dikiz aynalarının değişimi, alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Uzn Oto Cam olarak değer verdiğimiz öncelikli şey müşteri memnuniyetidir.

Oto kilit ve cam merkezi sistem tamir bakım ve yenileme hizmetleri

Uzn Oto Cam olarak her marka ve model araçlarınızın cam değişimini, yan cam değişimini ve silecek değişimini yapıyoruz. Bunun yanında arçlarınızdaki kilitlerin bozulması durumunda gerekli olan değişim işlemini gerçekleştiriyoruz. Oto camların değişimi ve her türlü bakım onarım hizmeti alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde ve büyük titizlikle gerçekleştirilir. Uzn Oto Cam olarak değer verdiğimiz öncelikli şey müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa bir şekilde yanıt verebilmek ve sorunlarını çözebilmektir.

Bunların yanında her marka ve model iş makinalarınızın da cam değişimlerini yapıyoruz. Firmamız tarafından yapılan tüm oto cam değişimleri titizlikle ve büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Yat tekne camları değişimi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her model lamine cam, temperli cam, ısı yalıtımlı çift cam ve özel üretim camlar uzman ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde değiştirilir. Bununla birlikte oto cam değişimi kaskodan ya da ücretli olarak gerçekleştirilmektedir. Araç kaplama hizmetleri de firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bunun yanında kaput koruma filmleri ve oto cam kriko tamiri de firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir. Aynı zamanda oto yan cam değişimi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI MOBİL SERVİS İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Bilgi ve randevu için Tel: 0212 428 97 67 - Gsm: 0546 282 34 80UZN OTO CAM

KASKOLU ARAÇLARINIZIN CAMLARI ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİLİR.

BULUNDUĞUNUZ MEVKİİ'DE MOBİL HİZMET SUNULMAKTADIR